Koncentráty

Přemýšleli jste někdy nad tím, co je koncentrát a jestli se jeho používání vyplatí? Výrobky Eurona jsou všechny koncentrované, to znamená složení není rozředěno na velký obsah, ale výrobek je silný. Tudíž máte malé balení s velkou vydatností. Některé výrobky si doma ředíte s vodou do ředící láhve a jiných zase dávkujete až 4x méně než jste zvyklí u běžně dostupných prostředků např. prací prášek.

Zde najdete konkrétní přepočty, za kolik si ředíte lahvičku nebo uvidíte rozdíly v pracích dávkách.

Začnu s výrobkem, který je všech koncentrátů král.

1. Univerzální úklidový prostředek, obsah 1 litr, Katalogová cena: 229,-

Katalogová cena - za tuto cenu nakupují neregistrovaní zákazníci přímo od poradce(prodejce)

Cena A - Tuto cenu má každý registrovaný zákazník ihned a bez ohledu na své odběry

Cena B - Tuto cenu získáte v případě, že jste v předchozím měsíci měl odběr zboží vyšší než 2500,-/100 Euro( v kat. ceně)

Cena C - Tuto cenu získáte v případě, že jste v předchozím měsíci měl odběr zboží vyšší než 5000,-/200 Euro(v kat. Ceně)...

2. Čistič koupelen, obsah 0,5 litru, Katalogová cena: 174,-

5. Prostředky na mytí nádobí, obsah: 1 litr, Katalogová cena: 209,-

(při ředění přidáváme do lahvičky lžičku obyčejné kuchyňské soli (nepoužívat mořskou sůl), prostředek zhoustne a nádobí se krásně leskne.

6. Prací prostředky Eurony, neobsahují plnidla (látky, bez pracího účinku, která mají udělat velký obsah, špatně se rozpouští a zanáší vlákna) a navíc obsahují 2x tolik účinných látek než komerční prostředky. A proto je rozdíl v dávkování skutečně velký, porovnějte sami. Dokážete si představit ten rozdíl v roční spotřebě prášku? A jak je na tom prací gel? Vidíte malou odměrku na obrázku 30ml? Tak té dávám pouze 2/3, 1 litr pracího gelu mi vystačí jako 3 litry komerčního přípravku.