Koučing aneb společně k cíli

Koučing aneb společně k cíli

Zdravím vás milí příznivci Eurony.

Jste rozhodnutí uspět? Potom jste tu správně, pokud budete dělat všechny úkoly vaše kariéra se krásně nastartuje a Vy budete stoupat po schůdcích úspěchu. Začínáme 29.10.2021 po uzávěrce, přihlaste se včas. 

Měsíc Koučingu pro Vás bude náročnější, zavedete si systém, tabulky, seznamy apod. Ale věřte, že Vám budou sloužit dlouhodobě a dále už to půjde mnohem snáze. Nejtěžší je kolečka úspěchu roztočit.

Můžete se těšit na velmi inspirativní videa, někdy váš úkol bude třeba jen shlédnout video. Jindy jej uvedete hned do praxe. Vše bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku. Připraveno mám 12 swayů s úkoly a radami plus něco navíc. Ankety i online setkání nebude chybět ;)

Pro ty, kteří vstupují do koučingu poprvé to bude dosti náročný měsíc, založíte si evidenci naučíte se používat kancelář, evidovat starty, zhlédnete spoustu videí atd! Pak už Vám budou tyto věci jen sloužit! Bude to pro Vás velmi posouvací měsíc! Proto napněte své síly a makejte! Vrátí se Vám to!

Těším se na vaše postupy směrem vzhůru.

Dodržujte 4 zásady:

1. Berte to vážně! Dělám to pro vás, příprava mě stála spoustu času a Vy se chcete přece posunout! Věřím, že i když se výsledek nemusí dostavit hned, do třech měsíců bude vidět krásně, že jste se do toho opřeli. Buďte vytrvalí!!!

2. Udělejte maximum pro plnění úkolů. Výmluvy stranou, ty do podnikání nepatří!

3. Vyjděte z komfortní zony. Určitě narazíte na úkoly, do kterých se Vám vůbec nebude chtít, do nich se pusťte s největší vervou! To jsou většinou vaše největší brzdy!

4. Kdykoliv se můžete odhlásit jen to dejte vědět! 

Vstupní poplatek za symbolickou cenu 250 Kč.

Získáte:     Kouzelnou knihu plnou rad v hodnotě 120 Kč

                  Příručku pro poradce Eurony v hodnotě 120 Kč

                  10 lahviček, 10 organzových sáčků

                  Katalog Eurony

                  2x polepy do katalogu

Co potřebujete?

Odhodlání!

Chuť na změnu!

Přibližně 1-1,5 h času denně na vyplnění úkolů.

Domluvit si svého "garanta" (pokud nemáte, spojte se se mnou) - Garant je zkušený poradce (většinou je to váš sponzor v Euroně a nebo někdo ve struktuře nad ním). Zavazuje se, že vstupuje do výzvy s vámi a že vám se vším během výzvy pomůže, pokud bude potřeba. Bude sledovat vaše splněné úkoly a komentovat je. Na něj se vždy budete obracet nejdříve.

Najít si svou nejbližší Zásilkovnu.

Podmínky vstupu

Vlastní registrační číslo v Euroně v síti TOP manažerky Zdeňky Kočí (pokud chcete, abych byla vaším poradcem přímo já, a poradce nemáte, zadejte při první objednávce Eurona ID 420-2774941904).

Zkušenost s minimálně 5 produkty. Ideálně máte první objednávku již doma.

Jste předem domluvena se svým garantem, se kterým do výzvy vstupujete a který vám bude během koučingu v případě potřeby pomáhat.

Vyplněný formulář do Koučingu.

Zaplacený vstupní poplatek