ukončeno

Máte rádi tajemno? Láká vás nahlédnout do budoucnosti? Tak ted máte jedinečnou příležitost vyhrát jedinečný výklad karet od JanaVera, kterou najdete na FACEBOOKU.


A jak vyhrát?

1.Nakup zboží Eurony v hodnotě 100b (se vším poradím)pokud objednáváš poprvé, zadej Eurona ID, které Ti ráda sdělím

2.Pod příspěvek na Youtube nebo do skupiny na FB Jetosen.czs Euronou napiš "Nakoupeno"

Každý nákup za 100b získá 1 los (máš pak větší šanci vyhrát)

3. Buď u losování, které proběhne online na FB stránce Jetosen.cz 3.11.22 ve 20h

Soutěž pořádá ve spolupráci s JanaVera top manažerka Eurony Zdeňka Kočí. Platnost soutěže je do 31.10.2022 do 23:59h

Minimální účast 15 lidí

Soutěže a motivace pro mou síť

Zde je pohromadě vše, co nabízím k podpoře ve vaší práci. Více také udávám nově registrovaným v emailu. Vítám připomínky, rady i tipy, co by vám ještě mohlo pomoci v kariérním "růstu". Za zpětné vazby jsem vždy ráda.

Podmínkou je vlastní 100BO
Platí pouze pro všechny, kdo mají mé jméno na faktuře.

Pro nováčky, kteří chtějí začít šířit a vydělat si nějakou kačku navíc, nebo získat pracovní materiály, jsem připravila motivaci.
Během svého plnění Úspěšného startu registrujte a za každý 1 bod registrace získejte ode mě 1 korunu ;)
Na účet posílám minimálně 100,- Kč

Po celé léto ;) Zasílat budu pouze těm, kdo vyplní formulář....  Platí pro celou mou síť do 15% pozice.


Každý kdo splní komplet úspěšný start (může být i druhý a třetí měsíc) získá ode mě vzorky všech univerzálů. Každý si o ně ale musí zažádat, jestli je skutečně chce. Jak jinak než přes formulář,  Doufám, že se vám akce líbí a využijete jí pro sebe nebo pro své nováčky naplno. Krásný den přeji UKONČENO

Vážím si mého týmu, proto jsem pro všechny v mé síti připravila soutěž, kde vyhrává každý, kdo jen trochu chce ;) Sbírejte lístečky během července a na konci měsíce si je u mě proměňte za výhry. Perfektní i na odstartování kariéry. Napište mi, ráda poradím. Případně napište poradci, který vás do skupinky přidal :)
Postup na vyšší provizní hladinu nesmí být vytlačený (vysvětlím, pokud někdo neví) 

POZASTAVENO - NAHRAZENO

Pro aktivnější nováčky mám stále připravenou další skvělou odměnu.

Pokud v prvních 3 měsících zaregistruje dalších 5 nováčků, kteří budou mít v prvním měsíci 100 vlastních bodů,

získáte ZDARMA Parfém dle vlastního výběru v hodnotě 799,- Napište si o odměnu, a sdělte mi, kterou vůni jste si vybrali, na výběr jsou jak krásné dámské, tak pánské varianty.

Samozřejmostí je i Váš 100b vlastní obrat.

POZASTAVENO
Pokud zaregistrujete prvního člověka do Eurony a v prvním měsíci získá 100 bodů, můžete si u mě požádat o skvělou KOUZELNOU KNIHU - i ve slovenské verzi ;) Je to nenahraditelný a luxusní pomocník plný rad, typů a zázraků. Hodně štěstí!

 UKONČENO

Abyste těch motivací neměly málo Přidávám další. Myslím, že v letáčku je řečeno vše. Budto box aviváží nebo výběr Eurony v hodnotě boxíku. O výhru se opět bude žádat přes formulář, který vytvořím a vždy na konci měsíce (pokud někdo splní dříve než za měsíce tři).
Přeji vám hodně štěstí! 

UKONČENO
Sbíráte lístečky v motivační soutěži? Stejně je vám to málo? Jste soutěživí? Dobře, udělám vám speciální letní soutěž Vyfotte se s pareem, který je k sadě, nebo s batůžkem, anebo s obojím (2 lístky v osudí) a vyhrajte velkou Kouzelnou knihu.