Jak spolupracovat s Euronou

A jak pracujete vy? Také máte dovolenou, kdy chcete? Neřešíte, když onemocní dítko, kam s ním? Můžete si dovolit "marodit"? Je pro vás práce radost? Jste finančně nezávislí? Pokud ano, gratuluji. Pokud ne, co to zkusit změnit? Jsem tu pro vás... 

Eurona nabízí tři možnosti využití zákaznického čísla a je jen na Vás co budete preferovat. Nic není povinné, vše je jen na Vás.

Podělte se dál o tu radost!

Uklízet efektivně a voňavě chtějí i vaše kamarádky a Vy si můžete vydělat nějakou korunku navíc nebo prát a uklízet ZADARMO!

Jak to udělat:

Jako každý registrovaný zákazník i Vy máte své Heslo pro hosta, že to své ještě neznáte? Kontaktujte svého sponzora nebo mě! rádi Vám pomůžeme! Když kamarádce pochválíte výrobky, dejte jí i vaše heslo pro hosta pro její první objednávku na www.euronabycerny.com. Je škoda, aby vaši kamarádku dostal přidělenou někdo cizí, a těžil z vašeho doporučení! Co říkáte?

Co z toho budete mít:

V Euroně tak budou vědět, že nováčka jste doporučili Vy a náleží Vám tak provize za jeho první i budoucí nákupy! Provize Vám bude odečtena od vaší následné objednávky (po uzávěrce měsíce) Vydělávat s Euronou je tak snadné!!!!

Nebo kamarádku odkažte přímo na vašeho sponzora nebo na mě, rádi s objednávkou pomůžeme. Kamarádka získá 100% záruku plného servisu.

"Když pošlete kamarádku nakoupit do běžné drogerie, nic za to nedostanete, ale Eurona Vás za nového zákazníka bude odměňovat za každý jeho nákup"
A já odměním vás ;) Mrkněte JAK

Poradce - příležitost stát se nezávislým poradcem. Stačí se o svou spokojenost dál dělit, nabídnout nejen výrobky, ale i příležitost dalším lidem.

Vybudujte si svůj neomezený pravidelní příjem. 

Prodejce - přivydělávejte si katalogovým prodejem.

Rozdíl mezi nákupní a katalogovou cenou je váš okamžitý zisk. 

Samospotřebitel - nakupujte výrobky Eurony za velkoobchodní ceny.

Pečujte o svou domácnosti a své nejbližší s láskou a výrobky nejvyšší kvality. 

Eurona není jen práce. Eurona je přátelství a podpora! Díky Euroně jsem včera zažila nejbáječnější oslavu v životě. Eurona mi dala do života přátele a kamarády. Kromě dvou letitých přítelkyn, znám všechny z Eurony. I TOP manažerka Ivetka, mi nadálku popřála a dar po Euronačce poslala. Eurona mi dává nejen svobodu. Eurona mě drží kolikrát i nad vodou. Díky Eurono! Ráda poznám další tváře a osudy! Přidejte se k nám a používejte českou skvělou drogerii a poznejte báječné lidi...

Kdykoliv mne neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci.