Edit textu: Svého koně od května 2019 již máme :) A od září 2021 dokonce koně dva :)

Dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se Zdeňka Kočí a je mi 40let. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor Všeobecná zdravotní sestra. Když jsem onemocněla panickou poruchou a posléze maniodepresemi, hledala jsem jak se postarat o své dvě děti. Do práce nebylo možné jít, bývalý manžel a alimenty? Na to není nikdy spoleh. A tak osud tomu chtěl a já se vydala po dráze MLM systému v Euroně a začala podnikat.

 Na Facebooku, v dubnu 2015, jsem hledala přivýdělky a natrefila jsem na Ivetu, která mi o Euroně vše vysvětlila. Pustila jsem se s nadšením do práce. Posbírala jsem svou první vzorečkovou objednávku (nad 2000kč KC) a pak už jsem jen šířila nadšení dál. Bohužel dva měsíce na to jsem opět onemocněla a svou činnost přerušila na dlouhý rok. V dubnu 2016 jsem se k práci v Euroně vrátila a začala znovu a naplno. 

Postupně jsem stoupala výš a výš a vytouženého vrcholu jsem dosáhla v říjnu 2017, kdy jsem obhájila pozici 21% a stala se tak TOP manažerkou Eurony. Nyní už i sama mám v týmu top manažerku a také od dubna 2020 druhou budoucí TOP manažerku. Tím pádem sama jsem postoupila na obhajování pozice rubínová top manažerka.

Díky Euroně mohu dopřát nejen sobě, ale hlavně dětem. Už neslyší: "To si nemůžeme dovolit" naopak dcera i já se věnujeme koníčkům a to doslova. Baví nás jízda na koních. Svého koně nemáme, ale dokáži nám zaplatit měsíčně ježdění. 

Vzpomínám na moje začátky, kdy jsem měla exekuci na účtě, vydělávala životní minimum, byla ve stresu, nesvobodná a neštastná... jsem ráda, že jsem našla něco, co mě naplňuje a baví. 

Chcete-li být i vy svobodní, pak doporučuji pracovat v MLM systému, kde to funguje. Pak už nemusíte prosit zaměstnavatele o volno, bát se vyležet horečku nebo řešit dovolenou...

Napsali o mně:
Vybrala jsem pro vás rozhovor se Safírovou Top manažerkou Bárou Skálovou. Rozhovor vznikl v květnu 2017 na základě mého postupu na pozici 18%, v říjnu v půlce měsíce jsem obhájila potřetí pozici 21% a stala se Top manažerkou. Sen se splnil...
Zdenka Kočí - 18 % 

Zdenku jsem si vybrala pro rozhovor proto, že jsem měla možnost nahlédnout trošku i do jejího osobního života, který rozhodně nebyl jednoduchý. O to víc si i všímám, jak se změnila za ty dva roky a troufám si tvrdit, že ta změna je opravdu velká a velmi pozitivní. Když žena, která má reálnou panickou hrůzu z cizích lidí a její zdravotní stav je jako na houpačce, dokáže překročit svůj stín a vybudovat si silnou skupinu, pak je otázkou, proč to spousta jiných nedokáže. 

 Jak dlouho jste u Eurony a na jaké pozici, výchozí stav 

Registrovala jsem se v dubnu 2015, vytvářet sít jsem začala o rok později. Nyní jsem na 18% pozici. Momentálně jsem invalidní důchodce. Jsem sama s nejbáječnějšími dětmi na světě! 

 Proč zrovna Eurona? Snadná otázka, je naprosto fantastická, se vším si poradí, je skvělá a ekologicky šetrná k pokožce i prostředí. Já velice vítám, že neobsahuje nic ze zvířat jako jiná drogerie a že netestuje na zvířatech, což je ale nyní už standard. A její vůně, to je lahoda pro nosánek ;) 

 Kdy a proč jste se rozhodla, že chcete od Eurony víc? 

Registrovala jsem se díky paní, která mi nabídla, jak řešit finanční situaci, která byla velice špatná. Přijala jsem, se vším mi poradila, a tak jsem prodávala... Takto jsem poznala báječnou Ivetu Janíčkovou. Pak ale v mém životě zasáhla nemoc a já nebyla schopna pokračovat dále. V dubnu dalšího roku se vše zlomilo. Díky nelehké rodinné a zdravotní situaci jsem si řekla A dost! Musím se postavit na vlastní nohy a nebýt závislá na alimentech atd... A tak jsem začala registrovat. Zpočátku jsem z toho sice měla "jen" nejúžasnější drogerii, ale časem jsem se rozhodla pořídit si živnost. Takže provize jsou bonusem navíc za tak úžasnou "práci". 

 Kde a jak získáváte nové zákazníky a spolupracovníky? 

Jaký způsob kontaktování se mi nejvíc osvědčil? Dle rad zkušenějších se řídím heslem: kudy chodím, tudy trousím. Takže vezmu vzorky kdykoli jdu ven a nevracím se s nimi. Musím prostě tři sady vzorků udat za kontakt. Jinak po netu a psaná forma mi jde ještě lépe. 

 Je těžké začít svou kariéru v Euroně? 

Ne, jen se v hlavě musí přepnout, že lze vydělávat jen prodejem. Mně například přímý prodej až tak nejde . Zato mi jde šířit nadšení a spokojenost, a to je to hlavní. A ukazovat ostatním, aby také měli naše skvělé výrobky za nákupní ceny. Vždyť já jim jen pomáhám získat poklad skoro zadarmo!  Hlavně je důležité nesedět na dvou židlích. Zpočátku jsem ještě zkoušela jiný MLM, ale je důležité dát energii naplno do jednoho projektu a netříštit zbytečně do vícero. Je to kontraproduktivní. 

 Kolik času denně/týdně se Euroně věnujete? 

Musím přiznat, že děti doma i moji známí neslyší nic jiného než Eurona. Věnuji tomu hodně času, jelikož jsem nyní kvůli nemoci doma, mám času víc než dost. Ale i když jsem pracovala, zbývalo mi na Euronu spousta času...protože jsem chtěla ten čas mít! 

 Co děláte, když vás někdo odmítne? 

Dříve mě to odrazovalo, nyní mě to spíše motivuje. Každé odmítnutí mi říká jen to, že někde čeká další, kdo se pro Euronu nadchne, a ten kdo odmítl, bude litovat... Ale většinou se stejně po čase vrací a zkoušejí.  A nejlepší jsou ti, kdo sledují mou cestu v Euroně a třeba po roce i dvou se sami ozývají. 

 Co děláte pro svůj úspěch a co vám nejvíc pomáhá? 

Nejvíc mi pomáhají moje děti, že tolerují mé nasazení. Dcera, která se mnou s Euronou "kouzlí" a dělá videa. Samozřejmě rady zkušenějších, hlavně Ivetky, má svatou trpělivost. Jdu za svým cílem - mou motivací je postavit se bývalému, a to je opravdu obrovská motivace. Dokázat i sobě, že to zvládnu...Nebýt finančně závislá, nesnáším závislost. Hups, na Euroně závislá jsem! 

 Co poradíte někomu, kdo je právě na úplném začátku? 

Nevzdávat se, buďte trpěliví, pokud chcete od Eurony víc než jen prodávat výrobky, poslouchejte zkušenější. Z odmítnutí si nedělejte hlavu, je spousta lidí, kteří za ní budou vděční. A všechny falešné a nepřející lidi ignorujte, ono se jim to vrátí. Buďte, jako já, vděční za lidi, co Euronu milují a vy jste jim o ní řekli. 

 Jaké jsou vaše plány do konce roku 2017? 

Do konce roku chci být na stabilní pozici 21 %. 

Zdeni, děkuji za rozhovor a přeji co nejpevnější zdraví a těším se na oslavu té 21!  Květen 2017, Bára Skálová

Edit: Podařilo se ;)