Lososové salátky a filety

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariKRÁLOVSKÉ SÁLATY S LOSOSEM ATLANTSKÝM - v nabídce budou 4 různé druhy konzervovaných salátků, cena salátků je 129 Kč v KC, 5 BO.

Ochutnat můžete tyto salátky:

  1. Nr. PB3001 Fit pochoutka, 160 g - lehký salátek, kde je zkombinováno jemné maso lososa s hráškem, kukuřicí, mrkví a černými olivami. Chuť salátku je doplněna tím nejkvalitnějším bio extra panenským olivovým olejem, himalájskou solí a směsí bylinkovým kořením.
  2. Nr. PB3002 Řecké ostrovy, 160 g - salátek je inspirován středomořskou kuchyní, proto je zde losos doplněn typickou jižanskou zeleninou - kukuřice, černé olivy, paprika, zelené olivy a kapary. Vše je opět zakončeno přelivem z bio extra panenského olivového oleje, a ochuceno špetkou tymiánu a himalájské soli.
  3. Nr. PB3003 Gurmania, 160 g - tento salátek je opravdu gurmánským zážitkem. Spojení lososa s chutí červených fazolí, kukuřice, hrášku je bomba pro chuťové pohárky! Navíc je vše dochuceno bio extra panenským olivovým olejem, směsí koření a himalájskou solí.
  4. Nr. PB3004 Tajemný Orient, 160 g - salátek s velmi exotickou chutí a nezvyklou kombinací lososa se šťavnatým kuskusem, doplněný o sušená rajčátka, papriku a černé olivy. Celý salátek je dochucen bio extra panenským olivovým olejem, směsí orientálního koření a himalájskou solí.

KRÁLOVSKÉ FILETY Z LOSOSA ATLANTSKÉHO - zde máme v nabídce dva skvělé šťavnaté zakonzervované filety z lososa. Filety můžete sníst jen tak, anebo si můžete doplnit jakoukoliv přílohu, či zamíchat toto exkluzivní maso do jakéhokoliv salátu! Cena filet je 159 Kč v KC, 6 BO.

  1. Nr. PB3005 Bylinkové kouzlo, 130 g - tento luxusní filet je provoněný směsí bylinek a dochucen špetkou himalájské soli, opět je filet přelitý bio extra panenským olivovým olejem.
  2. Nr. PB3006 Pikantní chilli, 130 g - pro zákazníky, kteří mají rádi ostřejší příchutě, jsme připravili filet dochucený chilli papričkami. Celý produkt je zjemněný bio extra panenským olivovým olejem a směsí koření s himalájskou solí.

atur at vero eos et.