O firmě Eurona by Cerny

Certifikace a ocenění

Výrobky z řady Natural product - návrat k přírodě - naleznete ZDE

Firma Eurona by Cerny působí na trhu od roky 2003, jediným vlastníkem je pan Lukáš Černý, tudíž se jedná o 100% českou firmu. V roce 2004 vstoupila firma na zahraniční trhy a expeduje již produkty také na Slovensko a do Polska. V sídle firmy ve Lhotě za Červeným Kostelcem se výrobky vyvíjí, testují, vyrábí a expedují prostřednictvím dopravce GLS přímo k zákazníkům.

Eurona je držitelem české eko značky - Ekologicky šetrný výrobek. V roce 2017 získala firma prestižní eko certifikát Ecolabel s plaností v celé EU.

Produkty Eurony jsou ekologicky šetrné, neobsahují chlór, fosfáty, perboráty a formaldehydy, přesto jsou mimořádně účinné. Jednim z hlavních pilířů čisté filozofie je netestování na zvířatech. Výrobky jsou navíc koncentrované, malá balení s velkou vydatností více se dočtete: Koncentráty

Firma pro propagaci svých produktů zvolila Multilevel marketing, tudíž kromě kvalitních produktů nabízí také jedinečnou příležitost jak si aktivně vydělat peníze nebo nakupovat výrobky za velkoobchodní ceny. Byly doby, kdy firma dodávala výrobky také do regálů obchodů, ale spolupráce nevedla ke zlepšování produktů a zvedání kvality, ba naopak vznikal tlak pouze na cenu. Proto se firma vydala cestou přímého prodeje k zákazníkovi a neustále zlepšuje své produkty a drží ceny bez větších výkyvů již více než 10 let, tato volba byla rozhodně správná. Podívejte se do sekce Kariéra a Jak postupovat s první objednávkou a můžeme společně začít.


28.11.2017 ocenění předáno na Pražském hradě přímo majiteli firmy Lukáši Černému

Eurona v době koronavirové začala vyrábět dezinfekci, které je schválena. Také je již součástí Eurona sortimentu stálého a je bezkonkurenčně nejlevnější. Z osobní zkušenosti musím říct, že tolik nevysušuje ruce jako jiné schválené dezinfekce MZČR.


Máte-li zájem nakupovat bez 20% marže neváhejte mě kontaktovat na emailu: zdenkakoci@jetosen.cz nebo na FB profilu: Zdeňka Kočí.